Meble kuchenne Lublin

Meble kuchenne Lublin
Meble kuchenne Lublin - Vena - Domix ul. Łęczyńska 43

poniedziałek, 23 lipca 2012

Oświetlenie w aranżacji wnętrz. Meble kuchenne Lublin

Oświetlenie odgrywa niezwykle ważną rolę w aranżacji wnętrz. Pierwsza i najważniejsza to właściwe doświetlenie pomieszczeń, pozwalające na właściwe dbanie o wzrok. Druga nie mniej ważna to umiejętne modelowanie sylwetki wnętrza poprzez światło.

Oświetlenie w aranżacji wnętrz

Projekty wnętrz – jak niwelować niedostatki

Znając zasady możemy niwelować niedostatki, podwyższać niskie wnętrza, rozszerzać wąskie pomieszczenia, tworzyć odpowiedni klimat mieszkań.
Żyrandol skierowany do dołu z zamkniętym na górze kloszem pomniejsza. Takie oświetlenie sprawia że wnętrze wydaje się niższe niż jest w rzeczywistości. Tego rodzaju żyrandole zdają egzamin w wysokich pomieszczeniach. Tego typu żyrandol w dużym pomieszczeniu stworzy bardziej przytulny charakter.
Żyrandole z kloszami otwartymi do góry podwyższą wizualnie wnętrze. Światło skierowane na sufit sprawi, że pomieszczenie będzie się wydawało wyższe. Odpowiedni dobór kolorów pozwoli nam spotęgować ten efekt. Najmocniej światło odbija się od białego sufitu. Efekt ten pogłębić możemy poprzez zastosowanie ciemniejszej podłogi (uwaga nie za ciemnej).
Wąski salon rozszerzymy oświetlając krótkie ściany. Jeśli to możliwe zainstalujmy tam kinkiety, z których światło skierujemy na ściany. Szczególnie do małych wnętrz wybierzmy oświetlenie z jednej kolekcji. Zbieranina w niewielkim pokoju będzie sprawiała wrażenie chaosu.
Lampy stojące będą bardzo przydatne przy kanapach do przeczytania gazety. Dbajmy o swój wzrok, pamiętajmy, że niedobór światła bardzo pogarsza jego jakość.
Lampa z długim regulowanym ramieniem pozwoli nam dostosować światło do aktualnych potrzeb i pozycji w której się znajdujemy. Możemy jej używać zarówno w pozycji siedzącej jak i leżącej. Regulacja sprawi, że będziemy mogli ustawić kąt padania światła. Ustawiona w kącie za kanapą powiększy wnętrze, rozświetli zakamarki.
Kinkiet na ścianie będzie nieodzowny przy oglądaniu telewizji.
Dyskretne punkty świetlne mogą zdobić nasze wnętrze np. oświetlając obrazy. Efektownie prezentują się podświetlane ścianki z gips kartonu.
Projektant wnętrz Lublin Urszula Tomaszewska
Aranżacje Wnętrz Vena Lublin
http://www.kuchnie-vena.pl
Projekty wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska
Tematy związane z naszą firmą:
  1. Kuchnie Lublin Vena
  2. Projekty wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska
  3. Projekty wnętrz Lublin
  4. Meble kuchenne Lublin
  5. Projektant wnętrz Lublin
  6. Projektowanie wnętrz
  7. Meble kuchenne Vena
  8. Meble kuchenne Vena w Domixie
  9. Kuchnie Lublin 
  10. Vena w Domixie opinie 

wtorek, 17 lipca 2012

Salon z kuchnią - razem czy osobno? Aranżacje wnętrz Lublin

Coraz częściej aranżujemy salon i kuchnię jako jednoprzestrzenne. Aranżacja wnętrz, których kuchnia połączona jest z salonem nie jest zadaniem łatwym. Należy je projektować z bardzo dużą uwagą. Nie tylko kolor, ale i forma mają być ponadczasowe. Nie możemy pozwolić sobie na zastosowanie "hitów sezonu", które są z reguły bardzo ekstrawaganckie i szybko potrafią nas znudzić.
Kuchnia otwarta czy zamknięta?


Postawione na początku pytanie nastręcza bardzo wiele wątpliwości. Każdy z wariantów ma plusy i minusy. Decydującym czynnikiem o wybraniu którejś opcji jest metraż. Istotną rolę w podjęciu decyzji odgrywa również charakter i zwyczaje domowników. Na rozstrzygniecie powinny mieć wpływ również upodobania kulinarne.

Otwarte kuchnie mają wiele zalet. Podstawową jest przestrzeń i wygoda użytkowania. Wnętrza jednoprzestrzenne są dużo lepiej doświetlone. Za połączeniem kuchni z salonem przemawia mała powierzchnia pomieszczeń. W sytuacji, gdy posiadamy maleńką kuchnię i niewielki salon wyburzenie ściany pomiędzy tymi pomieszczeniami pozwala uzyskać przestrzenne wnętrze.Zabieg ten sprawia, że niewielkie kuchnie pomimo nie zwiększenia ich metrażu sprawiają wrażenie przestronnych. Brak ścianki działowej zwiększa ustawność pomieszczeń. To doskonałe rozwiązanie dla właścicieli ciemnych kuchni pozbawionych okna, które w polskim budownictwie czasami się spotyka. Przy otwartych wnętrzach dużo łatwiej jest umieścić stół z krzesłami. Czasami to jedyna szansa na wygospodarowanie jadalni. Otwarta kuchnia jest świetnym rozwiązaniem dla osób lubiących wspólne przygotowanie posiłków. Pozwala na całkowitą integrację z osobami towarzyszącymi w salonie.

Rozwiązanie dla porządnych

Wybierając otwartą kuchnię musimy bardziej rygorystycznie przestrzegać w niej porządku. Jest to niedobre rozwiązanie dla bałaganiarzy, bowiem nie da się ukryć nieporządku za zamkniętymi drzwiami. Musimy być bardzo systematyczni utrzymywaniu czystości. Każdy będzie miał "wgląd" do naszej kuchni. Nie wybierajmy otwartej kuchni, jeżeli gotujemy potrawy mocno aromatyczne na przykład bigos lub preferujemy kuchnię chińską. We wnętrzu jednoprzestrzennym zapachy będą się długo utrzymywały w całym pomieszczeniu. Można je wprawdzie częściowo zneutralizować przez zastosowanie odpowiedniego pochłaniacza, ale i tak całkowicie ich nie zniwelujemy. W otwartej kuchni ważne jest zastosowanie okapu, zarówno wydajnego, jak i cichego. Podczas gotowania ulatnia się nie tylko zapach, lecz i duże ilości lotnych substancji, które osiadają także na kanapach w salonie.

W jednoprzestrzennym wnętrzu narażeni jesteśmy na hałasy dochodzące z kuchni. W oglądaniu telewizji przeszkadzać nam może odgłos miksera lub zmywarki. Dużo trudniej jest zaprojektować otwartą kuchnię. Styl kuchni i salonu muszą ze sobą korespondować, co nie zawsze jest łatwe do aranżacji.

Argumentów przemawiających za zamkniętą kuchnią jest sporo. Kuchnia taka nie wymaga aż takiej dbałości o porządek jak otwarta. Nikogo nie będą raziły niezmyte naczynia ani bałagan często towarzyszący podczas przyrządzania posiłków. Ważną zaletą jest nierozprzestrzenianie się zapachów i oparów na pozostałe pomieszczenia. Doskonale wiemy jak trudne są do usunięcia tłuste opary osiadające na meblach. W zamkniętych kuchniach domownikom nie przeszkadzają hałasy, których przecież nie brakuje przy przyrządzaniu posiłków.

Podstawowym minusem osobnej kuchni jest mniejsza przestronność. Wnętrza, a szczególnie te małe mogą przytłaczać ciasnotą. Są mniej ustawne, często trudno wygospodarować w nich kącik na stół. Ograniczeni ścianami nie możemy sobie podkraść troszeczkę powierzchni z salonu. Osoba przygotowująca posiłki może się czuć trochę osamotniona. Zmuszona jest zająć się gotowaniem podczas, gdy reszta bawi się w salonie.

Gustowny minimalizm

Salony zintegrowane z kuchnią dużo lepiej się prezentują, gdy urządzone są w minimalistycznym stylu. To salon powinien być dopasowany do wystroju kuchni, a nie na odwrót. Względy praktyczne wpływają na to, że kuchnia z reguły pozbawiona jest ozdób. Źle prezentowałaby się z bogato udekorowanym salonem. O atrakcyjności projektu świadczy kolor, oświetlenie, stylistyka mebli oraz niekonwencjonalność rozwiązań ścianek i sufitów podwieszanych. Przy otwartych wnętrzach stosuje się również luksfery.

Indywidualny charakter kuchni i salonu możemy podkreślić poprzez delikatne przegrodzenie barkiem lub stołem. Barek dużo lepiej zdaje egzamin przy dorosłych. W przypadku rodziny posiadającej małe dzieci w miejscu barku świetnie sprawdza się stół z krzesłami. Można przy nim wygodnie i bezpiecznie zjeść posiłek z pociechami.

Wzornictwo podkreślone ścianami i podłogą

Pośrednim rozwiązaniem jest aranżacja częściowo otwartej kuchni. Jest to bezpieczne wyjście dla osób, które obawiają się ją w pełni odsłonić na pokój. Pozostawiając kawałek ściany pomyślmy o interesującym kształcie. Nie musi to być tylko wycięty mur. Popuśćmy wodze fantazji i stwórzmy wyjątkową przegrodę. Może być to forma schodków, prostokąta lub koła. Za każdym razem uzyskamy inny efekt.

Aby zaakcentować jadalnię warto zastanowić się nad ciekawie zaaranżowaną podłogą. W części jadalnej nie jest ona narażona na wilgoć. Podkreśli przytulność i zda egzamin drewniane podłoże. Połączenie terakoty z panelami wykreślić można w różnych ciekawych formach. Także podwieszany sufit powinien być wyjątkowy.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto podsumować dobre i złe strony każdego wariantu.


projektant wnętrz Urszula Tomaszewska




Tematy związane z naszą firmą:
  1. Kuchnie Lublin Vena
  2. Projekty wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska
  3. Projekty wnętrz Lublin
  4. Meble kuchenne Lublin
  5. Projektant wnętrz Lublin
  6. Projektowanie wnętrz
  7. Meble kuchenne Vena
  8. Meble kuchenne Vena w Domixie
  9. Kuchnie Lublin 
  10. Vena w Domixie opinie 

poniedziałek, 16 lipca 2012

Jak urządzić pakowne mieszkanie? Szafy Lublin

Szafy Lublin

 
Kiedy nie możemy pomieścić wszystkiego w szafach, pawlaczach i na półkach, bardzo przydatna może okazać się garderoba. Jest to miejsce szczególnego rodzaju, które nie zawsze potrafimy docenić. Zazwyczaj, traktujemy je po macoszemu, uważając że jest nam po prostu nie potrzebne. Życie jednak pokazuje, że bez garderoby ani rusz! (IS)

 

 Zapraszam do obejrzenia nagrania z moim udziałem. Tematem jest aranżacja mieszkania z wygospodarowaniem miejsca na garderobę
Proszę kliknąć na poniższy link:

Aranżacja mieszkania

 

 

 

Aranżacje wnętrz Lublin
Meble kuchenne Lublin 

 

 

 

 

 

 Kuchnie Lublin

 

 

Tematy związane z naszą firmą:
  1. Kuchnie Lublin Vena
  2. Projekty wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska
  3. Projekty wnętrz Lublin
  4. Meble kuchenne Lublin
  5. Projektant wnętrz Lublin
  6. Projektowanie wnętrz
  7. Meble kuchenne Vena
  8. Meble kuchenne Vena w Domixie
  9. Kuchnie Lublin 
  10. Szafy Lublin
  11. Vena w Domixie opini

sobota, 14 lipca 2012

Wygodna kuchnia. Meble kuchenne Lublin

Meble kuchenne Lublin

Kuchnia to bez wątpienia najważniejsze pomieszczenie w domu. Spędzamy w niej wiele czasu, zarówno podczas przyrządzania posiłków jak i towarzyskich pogawędek. Dobrze urządzona kuchnia odwzajemnia się wygoda i estetyką. Odpowiednie zaplanowanie układu sprzętu oraz lokalizacja blatów roboczych oszczędzi nam zbędnych kilometrów. Prawidłowo zaaranżowana kuchnia, nawet dla osób niezbyt lubiących pitrasić sprawi, że gotowanie stanie się przyjemnością. Co zrobić, aby dobrze zaprojektować kuchnię? Wystarczy trzymać się zasad ergonomii, oto kilka wskazówek.


Trójkąt roboczy
Zwykle prace kuchenne zaczynamy od wyjęcia produktu z lodówki. Później przychodzi jego mycie w zlewozmywaku oraz obróbka na blatach roboczych. Proces kończy się przy kuchence.
Rozmieszczenie urządzeń kuchennych należy zaplanować posługując się zasadą  trójkąta roboczego.
Reguła ta mówi, że rozmieszczenie głównych urządzeń kuchennych powinno się odbyć na planie trójkąta. Wierzchołkami tego trójkąta są lodówka, zlewozmywak i kuchenka.
Pomiędzy wierzchołkami trójkąta
muszą się znajdować blaty robocze. Łączna długość ramion tego trójkąta nie może przekraczać 7 m.
Podział na strefy
Podział na strefy pozwala zminimalizować czas poświęcony na codzienne czynności.
Wyróżniamy 5 podstawowych stref: strefa zapasów, przechowywania, przygotowywania posiłków, zmywania, gotowania i pieczenia.
Ze względu na to, że wszystkie procesy kuchenne zaczynają się od wyjęcia niezbędnych do gotowania produktów, zaraz przy drzwiach powinna stać lodówka.  szafka przeznaczona do przechowywania żywności.
Nieopodal  wejścia powinna się również znaleźć szafka stanowiąca miejsce do przechowywania zakupów. Następnie zlewozmywak.
W strefie gotowania wokół kuchenki niezbędne są blaty. Ta część potrzebuje ich zdecydowanie najwięcej.
Blaty robocze
Blaty robocze powinny oddzielać od siebie urządzenia kuchenne. Bezwzględnie blat powinien znajdować się pomiędzy kuchenka a zlewozmywakiem. Miejsce do odstawienia zaplanowane z dwóch stron kuchenki gwarantuje sprawne przyrządzanie posiłków.
Wedle zasad wygody, czasami niestety nie da się tego w praktyce zastosować, główny blat roboczy powinien mieć co najmniej 80 cm i znajdować się pomiędzy kuchenka a zlewozmywakiem.
Kuchnie Lublin


Ułatwiajmy sobie życie 
Bez wątpienia zastosowanie szuflad ułatwi dostęp do przechowywanych przedmiotów i produktów. Nie trzeba argumentować, że wyjęcie czegoś umieszczonego z tyłu  szuflady jest o wiele wygodniejsze niż wystawianie i wstawianie przedmiotów z szafki.
Szuflady z cichym domkiem pozwalają bez hałasu korzystać z kuchni. Doskonale zdają egzamin w otwartych kuchniach, bowiem kłapanie szuflad może rozpraszać uwagę osób korzystających z salonu. Mają tak naprawdę jeden minus. Jest nim dość wysoka cena. Obecnie system do jednej szuflady podraża kuchnię o ok. 150 zł.
Podobne zastosowanie mają kosze cargo, należy jednak mieć na uwadze fakt, że kosze cargo zabierają nam część powierzchni szafki na system jezdny, tym samym jej pakowność jest mniejsza.
Specjalne spowalniacze można również stosować w drzwiczkach.
W górnych szafkach można zamontować specjalne mechanizmy, pozwalające na delikatne podnoszenie frontów, które można zatrzymać w wybranej, dowolnej pozycji, a następnie cicho zamknąć.
projektant wnętrz Urszula Tomaszewska

Tagi związane z naszą firmą:
  1. Kuchnie Lublin Vena
  2. Projekty wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska
  3. Projekty wnętrz Lublin
  4. Meble kuchenne Lublin
  5. Projektant wnętrz Lublin
  6. Projektowanie wnętrz
  7. Meble kuchenne Vena
  8. Meble kuchenne Vena w Domixie
  9. Kuchnie Lublin 
  10.  Szafy Lublin 
  11. Vena w Domixie opinie 
  12. Aranżacje wnętrz Lublin
  13. Vena Urszula Tomaszewska 

piątek, 13 lipca 2012

Kuchnia dobrze urządzona. Kuchnie Lublin

Aranżacja kuchni Lublin


Dobrze urządzona kuchnia odwzajemnia się wygodą użytkowania przez wiele lat, bowiem kuchnię tak naprawdę projektujemy na ok 25 lat.
Aranżacje wnętrz Vena Lublin
Aranżacje wnętrz Vena Lublin
Zanim zabierzemy się do aranżacji kuchni warto zapoznać się z poniższymi radami.
1.    Na początku kuchnię należy podzielić na strefy, wyróżniamy pięć  podstawowych stref :
Zapasy
to miejsce, w którym przechowujemy środki żywności takie jak chleb, mąki, kasze oraz produkty przechowywane w lodówce i zamrażarce.
Ponieważ gotowanie zaczynamy od wyjęcia potrzebnych rzeczy, pierwsza przy drzwiach musi znaleźć się lodówka i szafka przeznaczona do przechowywania żywności. Obok chłodziarki powinno być miejsce do wykładania zakupów i blat do obróbki wyjętych produktów.
Przechowywanie
to miejsce na środki codziennego użytku, czyli szafki na naczynia, szklanki i sztućce.
Zmywanie. W tej strefie powinien znaleźć się zlewozmywak i zmywarka. Pod zlewem należy umieścić kosz na śmieci. W tym bowiem miejscu zbierać się będzie najwięcej odpadków. To doskonałe miejsce na przechowywanie środków czystości.
Przygotowywanie
to obszar prac kuchennych. Potrzebny jest tutaj blat, na którym będziemy przygotowywać potrawy do gotowania. Najczęściej jest to główna strefa pracy, dlatego blat nie powinien być krótszy niż 80 cm . Jest to miejsce na różne naczynia na przykład miski, sztućce robocze, deski do krojenia, oraz drobny sprzęt AGD na przykład roboty kuchenne. Tu należy umieścić na środki spożywcze potrzebne do przyrządzania potraw takie jak na przykład przyprawy, olej, ocet.
Gotowanie
Tutaj się znajdą kuchnia, piekarnik, mikrofalówka, garnki, patelnie, przykrywki, formy do pieczenia itp.
Całość naszego ciągu roboczego powinien kończyć stolik lub blat, służący do odstawiania gotowych już dań.
Wiele osób robi większe zakupy raz na tydzień. Do przechowywania zapasów przydaje się wtedy spiżarnia. Wygodne półki rozwiążą nam magazynowanie bieżących zapasów i przetworów na zimę. Odciążą w znaczny sposób naszą kuchnię. Warto się rozejrzeć za jakimś kącikiem na chociaż niewielką spiżarenkę. Zanim zaczniemy urządzać kuchnię w sformułujmy wyraźnie nasze wymagania. Uporządkujmy zgromadzoną wiedzę. Dokładnie określmy swoje potrzeby związane z gotowaniem, przechowywaniem produktów i miejscem spożywania posiłków. Skorzystanie z poniższych rad pozwoli nam rozwiać niektóre wątpliwości.
Mądry Polak przed szkodą, czyli jak uniknąć błędów w aranżacji kuchni:
•    Projekt kuchni powinien powstać już na wstępie, by uniknąć późniejszych przeróbek gazowniczych, kanalizacyjnych i elektrycznych. Są one niepotrzebnym kosztem. Za błędy w źle zaprojektowanej kuchni płacimy niewygodą przez wiele lat.
•    Puste wnętrze stwarza iluzję przestronności. Łatwo ulec wrażeniu, że wszystkie sprzęty i meble zmieszczą się bez problemu. Tymczasem tylko dokładny pomiar i rozplanowanie zabudowy mogą rozwiać wątpliwości.
•    Prawidłowo zaaranżowana kuchnia to setki zaoszczędzonych kroków dziennie, a to przy dzisiejszym zabieganiu i zmęczeniu jest niezmiernie ważne. Dobrze zaplanowana kuchnia wpływa zarówno na bezpieczeństwo jak i wygodę.
•    Idealny ciąg roboczy w kuchni to: lodówka, zlewozmywak, płyta kuchenna i na końcu stół. W tej kolejności powinniśmy ustawiać najważniejsze sprzęty w kuchni. Nie zawsze nasze pomieszczenia pozwalają na takie rozmieszczenie. Warto jednak trzymać się ściśle tych wytycznych.
•    Ergonomiczne ustawienie mebli kuchennych powinno przewidywać blaty robocze pomiędzy poszczególnymi sprzętami w kuchni. Blat pomiędzy zlewozmywakiem, a kuchenką ułatwia odstawianie naczyń podczas gotowania. Dużo łatwiej smaży się naleśniki, gdy po obu stronach kuchenki są blaty. Można bezpiecznie korzystać ze zlewu, nawet podczas smażenia, jeśli zachowana jest odpowiednia odległość między zlewozmywakiem i kuchenką. Dobrze jest, gdy koło lodówki znajduje się blat roboczy, pozwalający na położenie wyjętych produktów.
•    Ze względu na niebezpieczeństwo zdmuchnięcia płomienia gazu, nie wolno kuchenki gazowej ustawiać w pobliżu okna. Na tle jasnego okna płomienie są niewidoczne. Odstęp od krawędzi kuchenki musi wynosić minimum 60 cm .
•    Umieszczenie kuchenki w rogu lub w przejściu utrudnia korzystanie z niej, a wystające uchwyty patelni mogą być przyczyną groźnych poparzeń.
•    Przy planowaniu mebli warto uwzględnić wzrost domowników, wpływający na wysokość blatu roboczego i podwieszenie szafek górnych. Zaowocuje to bezpieczeństwem pracy i zdrowszym kręgosłupem.
•    Prawidłowa wysokość szafek dolnych to 85 - 90 cm . Wymiar ten jest uzależniony od wzrostu użytkowników. Wymiar 90 cm zalecany jest dla ludzi powyżej 185. Prawidłowe usytuowanie blatów, pozwoli uniknąć garbienia się przy przygotowaniu posiłków.
•    Wysokość blatów kuchennych wpływa na umieszczenie okna. Warto o tym pamiętać planując zamontowanie okna w nowo budowanym domu lub przy wymianie okna w istniejącym mieszkaniu. Jeśli chcemy aby blat kuchenny stanowił jednocześnie parapet, umieśćmy okno na wysokości 82 cm od ułożonej podłogi. Pozwoli nam to zrezygnować z parapetu, a na jego miejscu wpuścić blat w niszę okienną.
•    Górne szafki wieszamy co najmniej 50 - 60 centymetrów nad blatem. Podwieszenie na tym poziomie mebli ułatwia sięganie po przedmioty, jednocześnie meble nie przeszkadzają nam w pracy.
•    W niedużych kuchniach doskonale zdają egzamin pawlacze, które chociaż trudno dostępne, pozwalają na schowanie wielu rzadko używanych przedmiotów.
•    Pracę w kuchni ułatwią nam szafki typu cargo ze specjalnie wysuwanymi półkami. Bardzo dobrze zdają egzamin szuflady, w których wszystko jest pod ręką. Koła obrotowe umieszczone w szafkach narożnych ułatwiają korzystanie z trudno dostępnych miejsc.
•    W kuchni powinien znaleźć się chociaż niewielki stół.
•    Przy zakupie lodówki z inoksu należy zwrócić uwagę na jej „palcowość”. Sprzęt ten jest często dotykany i jeśli powierzchnia inoksu nie jest zabezpieczona specjalną powłoką antypalcową, utrzymanie jej w porządku może przysparzać problemów. Lodówka nie powinna sąsiadować ze zlewozmywakiem.
•    Przy zakupie okapu warto zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd. Ważna jest głośność pracy urządzenia.
•    W sytuacji, gdy wyjście komina jest umieszczone w pewnej odległości od okapu warto częściowo podwiesić sufit. Pozwoli to na ukrycie rury odprowadzającej, uplastyczni wnętrze i umożliwi zainstalowanie punktów świetlnych.
•    W większości bloków zabronione jest podłączanie okapu do komina. Nie stanowi to jednak problemu, bowiem prawie wszystkie okapy działają jako kominowe i pochłaniacze. Okapy elektryczne posiadają wymienną wkładkę węglową. Nie wymagają rurowego podłączenia do szybu wentylacyjnego.
•    W małych kuchniach warto zabudować szafkami kaloryfer. Ciepło należy wypuścić  przez specjalne kratki wentylacyjne umieszczone w blacie i cokole.
•    Nie starajmy się za wszelką cenę zminimalizować zlewozmywaka. To jedno z podstawowych miejsc pracy. Powinno być wygodne.
•    Ważne jest, aby za zmywarką i piekarnikiem nie znajdowały się gniazdka elektryczne ani instalacje hydrauliczne i gazowe. Zmywarka przylega do samej ściany. Gniazdka wypychałyby ją z szeregu.
Pamiętajmy najważniejsza jest ergonomia.

Tematy związane z naszą firmą:
  1. Kuchnie Lublin Vena
  2. Projekty wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska
  3. Projekty wnętrz Lublin
  4. Meble kuchenne Lublin
  5. Projektant wnętrz Lublin
  6. Projektowanie wnętrz
  7. Meble kuchenne Vena
  8. Meble kuchenne Vena w Domixie
  9. Kuchnie Lublin 
  10. Szafy Lublin
  11. Vena w Domixie opinie 

niedziela, 8 lipca 2012

Aranżacja mieszkania- jak to robić? Aranżacje wnętrz Lublin

Szafy Lublin

 
Kiedy nie możemy pomieścić wszystkiego w szafach, pawlaczach i na półkach, bardzo przydatna może okazać się garderoba. Jest to miejsce szczególnego rodzaju, które nie zawsze potrafimy docenić. Zazwyczaj, traktujemy je po macoszemu, uważając że jest nam po prostu nie potrzebne. Życie jednak pokazuje, że bez garderoby ani rusz! (IS)

 

 Zapraszam do obejrzenia nagrania z moim udziałem. Tematem jest aranżacja mieszkania z wygospodarowaniem miejsca na garderobę
Proszę kliknąć na poniższy link:

Aranżacja mieszkania

 

 

 

Aranżacje wnętrz Lublin
Meble kuchenne Lublin 

 

 

 

 

 

 Kuchnie Lublin

 

 

Tematy związane z naszą firmą:
  1. Kuchnie Lublin Vena
  2. Projekty wnętrz Lublin Vena Urszula Tomaszewska
  3. Projekty wnętrz Lublin
  4. Meble kuchenne Lublin
  5. Projektant wnętrz Lublin
  6. Projektowanie wnętrz
  7. Meble kuchenne Vena
  8. Meble kuchenne Vena w Domixie
  9. Kuchnie Lublin 
  10. Szafy Lublin
  11. Vena w Domixie opini